ممنوعیت پخش اذان از مساجد فلسطین

 ممنوعیت پخش اذان از مساجد فلسطین

به گزارش رحماء به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط نوشت: شش نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی (كنست) پیش‌نویس طرحی را به دولت بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ارائه كرده‌اند كه براساس آن مساجد واقع در سرزمین‌های اشغالی حق ندارند از بلندگوهای خود اذان پخش كنند.

این شش نماینده كه همگی از اعضای احزاب ائتلاف حاكم در سرزمین‌های اشغالی از جمله حزب لیكود به ریاست نتانیاهو هستند، دلیل این اقدام خود را آزار و اذیت ناشی از صدای بلندگوهای مساجد مسلمانان اعلام كردند!

این پیش‌نویس قرار است روز یكشنبه از سوی كمیته قانون‌گذاری كابینه رژیم صهیونیستی به ریاست یعقوب نعمان، وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

این در حالی است كه شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید از تنظیم‌كنندگان این پیش‌نویس آنان را دیوانه خواند و گفت: در اسرائیل گروهی سیاستمدار دیوانه هستند كه بدون اینكه ذره‌ای فكر كنند اقدام به ارائه طرح‌هایی غیرمسئولانه می‌كنند.

وی در ادامه با نادرست خواندن این‌گونه اقدامات گفت: اینها چه می‌خواهند؟ آیا می‌خواهند ما را به جنگ با جهان اسلام بكشانند؟

این اقدام رژیم صهیونیستی در حالی مطرح شده است كه مسئله تخریب پل باب المغاربه توسط این رژیم در مقابل مخالفت‌های شدید مسلمانان هنوز حل نشده است.

آیا نمیخواهید این رژیم ظالم را نابود کند ؟

هرکس تصمیم با عزم گرفته است تا این رژیم را نابود کند در نظرات بگوید زیرا ما به تشکیلات مربوطه هدایتش میکنیم:: موضوعات مرتبط: اخبار، فلسطین
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : یکشنبه بیستم آذر ۱۳۹۰
پيروزي بزرگ ايران در جنگ الكترونيك خبر اول دنيا
گذشت چند روز از اقدام غرورآفرين جمهوري اسلامي ايران در به دست آوردن يك فروند پهپاد پيشرفته جاسوسي آمريكا در مرزهاي شرقي كشور، اين مسئله ضمن اينكه نگراني شديد مقامات پنتاگون از احتمال دستيابي متخصصان ايران به كدهاي حساس ساخت اين هواپيمارا به دنبال داشته، همچنان در صدر اخبار و گزارشات محافل و رسانه هاي دنيا قرار گرفته است.
:: موضوعات مرتبط: اخبار
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمدرضا چاوشی
تاریخ : شنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۰
ایرانیان و حضرت مهدی(ع)

سپاه امام مهدی (عج) و ایرانیان

 

 

 

از روایات فهمیده می شود که تعداد قابل توجهی از سپاهیان مخصوص و ارتش حضرت مهدی(ع) از ایرانیان هستند و از آنان با تعبیرهای طرفداران سلمان فارسی، اهل ری، اهل مشرق زمین، اهل خراسان، گنج های طالقان، یاران درفش های سیاه، قمی ها، سرخ رویان، اهل فارس و ... یاد شده است. امام باقر(ع) می فرماید::: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمّد
تاریخ : جمعه هجدهم آذر ۱۳۹۰
پیشگویی های کتاب مقدّس دربارۀ نشاه های ظهور منجی

مسیحیّت و ظهور

 

در سال های اخیر - جهان مسیحیت شاهد بروز و ظهور موجی فزاینده از توجه به پیشگویی های کتاب مقدس درباره آخرالزمان بوده است. موجی که در آستانه سال 2000م و پایان هزاره دوم میلادی به اوج خود رسید. در این سال ها در نشریات غربی و پایگاه های اینترنتی مقالات فراوانی منتشر شده که در آن ها پیشگویی های کتاب مقدس با رویدادهای عصر حاضر تطبیق داده شده و از حوادث مختلف سیاسی - اجتماعی و زیست محیطی که در سال های اخیر در جهان رخ داده یا در حال رخ دادن است - به عنوان نشانه های آخرالزمان یا پایان دنیا یاد شده است. با اذعان به این مطلب که برخی از این مقالات با اهداف تبلیغی و تبشیری مسیحیان در جهان هماهنگی و همسویی دارد و با نگاهی که امروز در میان مسیحیان درباره حوادث آخرالزمان وجود دارد - خلاصه یکی از این مقالات را می آوریم ::: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمّد
تاریخ : جمعه هجدهم آذر ۱۳۹۰
نوسترآداموس

 

نوسترآداموس

 

 

 

میشل نوستر آداموس که بیشتر با نام لاتین خود، یعنی نوستر آداموس شناخته شده است، در روز چهاردهم دسامبر سال 1503م در ناحیه سن رمی فرانسه متولد شد. خانواده وی از شجره پزشکی یهودی و ایتالیایی الاصل بود. پدر بزرگ وی در شکل گیری و تربیت نوستر آداموس نقش اساسی داشته و آموزه های اشراقی مکتب کابالیست ها را مستقیمآ به وی تعلیم داده است. نوستر آداموس در سن 22 سالگی از دانشگاه بسیار معتبر آن روزگار فرانسه، یعنی مون پلیه در رشته پزشکی فارغ التحصیل شد و برای نجات بیماران از بیماری مرگ سیاه یا طاعون، بلافاصله مشغول به کار شد. شاوینی، پیرو و مفسر معروف نوستر آداموس می نویسد که: وی سه سال تمام بر روی نخستین اشعار وحی آمیز خود که از آینده و رویدادهای آن خبر می آورد، کار کرد و در سال 1555م، دفتری را که دربرگیرنده بیش از سیصد پیشگویی شعر گونه بود به پسرش سزار، هدیه کرد. سپس در سال های بعد، مجموعه کاملی از شعرواره های نوستر آداموس در هزار قطعه، یعنی 10 سانتوری که هر سانتوری مشتمل بر صد قطعه بود منتشر شد (1). نوستر آداموس پیشگویی بود که در عبارتی پیچیده و الفاظی نمادین و سمبلک از آینده سخن می گفت، اما بسیاری از حوادث و اتفاقات همین یکی دو دهه، در کنار بن بست های نظری، دلواپسی درباره آینده و انتظار رهای بزرگ را مبدل به دغدغه فکری بخش بزرگی از مردم جهان کرد. چنان که امروزه تنها بیش از پنجاه پایگاه اطلاع رسانی در شبکه جهانی اینترنت، وظیفه گفت و گو و تفسیر پیشگویی های نوستر آداموس را عهده دارند و نزدیک به یکصد و بیست پایگاه نیز، آراء عرضه شده درباره گذشته و آینده جهان در میان ساکنان ربع مسکون را مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار می دهند. این همه، حکایت از واقعه ای شگرف یا جریانی پیوسته و سازمان یافته در لایه های پنهانی سیاست، فرهنگ و اقتصاد جهان استکبار می کند (2). در واپسین دهه های قرن بیستم بود که رسانه ای استکبار جهانی، هجومی علیه ایده "ظهور مهدی موعود" بر پا کردند. در سال 1982 میلادی، سریالی با نام "نوستر آداموس" به مدت سه ماه متوالی از شبکه تلویزیونی آمریکا پخش شد. این فیلم سرگذشت "میشل نوتر آداموس" بود، که نزدیک به پانصد سال قبل می زیسته است. این سریال پیشگویی های وی را درباره آینده جهان به تصویر کشیده بود که مهم ترین آن ها، پیشگویی وی درباره ظهور نواده پیامبر اسلام(ص) در مکه مکرمه و متحد ساختن مسلمانان و پیروزی بر اروپاییان و ویران کردن شهرهای بزرگ سرزمین جدید - آمریکا - بود. هدف از این مانور تبلیغاتی به تصویر کشیدن چهره ای خشن، بی رحم، ویران گر و گرفتار جنون قدرت از مهدی موعود (نستجیر بالله) و تحریک و بسیج عواطف ملل غربی علیه اسلام و منجی موعود آن بود و در کوتاه مدت، بستر سازی روانی برای مقابله با جنبش های اسلامی را در دستور کار خود داشت (3).

(1) : نشریه موعود، شماره 37، ص 27

(2) : نشریه موعود، شماره 37، ص 4

(3) : در انتظار ققنوس، ص 311:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
نویسنده : محمّد
تاریخ : جمعه هجدهم آذر ۱۳۹۰
freemasom

آرمان ها ماسونری گره خورده در صهیونیست

 

 

 

آرمان ها:

یگانه ارمان یهود دولت یهودی جهانی است .یهودیان عقیده دارند كه اگر از نیل تا فرات را بگیرند بقیه جاها نا خوداگاه تسلیم خواهند شد.

یهودیان برای رسیدن به این خواسته خود به تشكیل حزبی به نام ماسونی دست زدند.

فراماسون(ماسونییسم) امپراتوری مخفی صهیونیست هاست.

حزب ماسونیسم:

هدف حزب از زبان خودشان: نباید به یك دولت و دو دولت اكتفا كنیم بلكه تمام دولت های جهان را باید تحت خرقه كشید.و برای رسیدن به هدف اولین مرحله:

نابودی دین و علماء كه یگانه دشمن ما هستند.علماء دین میخواهند كه بر امورات دنیوی ما چیره شوند.و این وظیفه ماست كه تز ازادی مذهب را در ذهن ها بگنجانیم و به این وسیله ان ها را از دور علما پراكنده كنیم.

 :: موضوعات مرتبط: فراماسون ها و دجال
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمّد
تاریخ : پنجشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۰
تخریب مسجدالاقصی

جریان تخریب مسجدالاقصی

یک جریان مسیحی صهیونیستی در آمریکا شکل گرفته که اعتقاد دارد ویرانی مسجد الاقصی و ساخت معبد سوم سلیمان به جای این مسجد ، شرط ظهور حضرت مسیح (ع) است و بدون ساخت معبد سوم ، مسیح هرگز ظهور نمی کند. این جریان ، به ویژه گروه های تندرو صهیونیست وابسته به آن ، اعتقاد دارند که خرابه های معبد نخست و دوم سلیمان در زیر مسجد الاقصی است و برای ساخت مجدد این معبد ، راهی جز ویرانی مسجد الاقصی وجود ندارد. با توجه به همین اعتقاد ، پیروان این جریان صهیونیستی مبالغ هنگفتی را در سازمان های افراطی صهیونیستی مانند عطیرات کوهانیم قرار می دهند که یهودی کردن قدس و تخریب مسجد الاقصی هدف اعلام شده آن ها است. چهره های بارز این جریان در مصاحبه های مختلف با رسانه ها ارتباط جمعی رژیم صهیونیستی می گویند که هیچ رئیس جمهوری در آمریکا جرأت آن را ندارد که به اسرائیل کمک نکند؛ زیرا در غیر این صورت سرنگون خواهد شد. در چارچوب اعتقادات و تلاش های این جریان صهیونیستی روز 21 مهر ماه سال 1382 مراسمی در قدس با حضور سه هزار نفر از طرفداران جدی رژیم صهیونیستی که به سرزمین های اشغالی آمده بودند ، برگزار شد. آریل شارون نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به شرکت کنندگان در این مراسم گفت : کشمکش کنونی اسرائیل با فلسطینیان ریشه در مخالفت جهان عرب با حقوق یهودیان دارد و جهان عرب نمی خواهد با ملت یهود آشتی کند. وی همچنین در این مراسم برای تحریک احساسات اعضای این جریان افراطی ادعا کرد : اسرائیل ظرف سه سال گذشته شاهد جنگ تحمیلی فلسطینیان بوده است ، اما این کشمکش صد سال پیش آغاز شد. هدف از سفر این سه هزار آمریکایی به سرزمین های اشغالی آن بوده که از کابینه شارون بخواهند از قدس دست نکشد و شارون نیز به آنان گفته است که قدس برای همیشه مرکز یکپارچه اسرائیل باقی خواهند ماند.

*  نشریه موعود ، شماره 40 ، ص 32 *:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
نویسنده : محمّد
تاریخ : پنجشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۰
رسالت رسانه‌‎های آمریکا در ترویج قمه زنی چیست؟
 به دنبال حمایت های همه جانبه انگلیس درترویج و گسترش قمه زنی در بین شیعیان و همچنین پخش مستندی در همین خصوص درBBC  فارسی که با انتشار سخنان یوسف صانعی در حمایت از این امر به همراه بود حال شبکه صدای آمریکا به رسالت خود در این خصوص عمل نمود.
شب گذشته VOA  در میزگردی خبری با موضوع آئین و سنت های عزاداری شیعیان تمام همت خود را برای گسترش بدعت قمه زنی در بین عزادارن به کار گرفت.این میزگرد با حضور مهدی خلجی از چهره ای منورالفکر فراری از ایران و همچنین حجت الاسلام! محمد هدایتی (دبیرکل جمعیت روحانیون سنتی ایران معاصر) در شبکه صدای آمریکا به نام " تحریف عاشورا"  برگزار گردید.
در ابتدا محمد هدایتی یکی از روحانیون ساکن واشنگتن و مدیر شبکه سلام که چندی است در پوشش ترویج عقاید شیعه به تفرقه افکنی بین مسلمانان و همچنین ترویج مسائل غلطی چون قمه زنی و برخی از بدعت های دیگر دینی فعالیت می نماید بیان داشت که : صدها کتاب و سخنرانی در خصوص ......


:: موضوعات مرتبط: ویژه محرم و صفر، مقالات
:: ادامه مطلب
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : پنجشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۰
انتقام خواهیم گرفت ، دیدید گفتم مردم اسراییلی هم مثل دولتشانند
انتقام خواهیم گرفت ، دیدید گفتم مردم اسراییلی هم مثل دولتشانند
 
 
 
 
شهرک‌نشينان اسرائيلي بار ديگر براي ايجاد رعب و وحشت ميان فلسطينيان، ورودي يک مسجد و ۲ خودرو را در کرانه باختري به آتش کشيده‌اند.

به گفته شاهدان، شهرک‌نشينان روز چهارشنبه (۱۶ آذر) در روستاي بروقين در جنوب شهر نابلس دست به اين اقدام خشونت‌آميز زدند.

آن‌ها گفتند که مردم محل از صداي انفجارها در ساعات اوليه روز وحشت‌زده شدند.

يک خودروي سواري و يک تراکتور نيز در اين حمله به آتش کشيده شدند.

به گفته ساکنان روستا، شهرک‌نشينان تلاش کردند وارد مسجد شوند اما نتوانستند و در نتيجه فقط ورودي اين مکان مقدس را آتش زدند. اين آتش‌سوزي موجب آسيب‌ديدن در و پلکان مسجد شد.

شهرک‌نشينان افراطي اسرائيلي تا کنون بارها به مساجد فلسطينيان و همچنين ساختمان‌هاي مسکوني، مزارع و باغ‌هاي فلسطينيان حمله کرده و با تخريب يا به آتش کشيدن يا نوشتن شعار بر روي ديوار‌ها، براي ايجاد رعب و وحشت ميان فلسطينيان و در نتيجه ترقيب آنان به کوچ اجباري تلاش کرده‌اند.

اگر میخواهید به وعده قرآن عمل کنید و اگر میخواهید راه شهدای کربلا را پیش بگیرید و اگر میخواهید انتقام ظلم اسراییل به برادر مسلمان را بگیرید به این لینک مراجعه نمایید

http://www.rozatalmahdi.ir/post-119.aspx:: موضوعات مرتبط: اخبار، فلسطین
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : پنجشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۰
آیا میتوانیم از فلسفه قیام ابی عبدالله دفاع کنیم ، آیا میتوانیم بگوییم برای چه سینه میزنیم؟

آیا میتوانیم از فلسفه قیام ابی عبدالله دفاع کنیم ، آیا میتوانیم بگوییم برای چه سینه میزنیم؟

 سخنرانی های جلسه اوّل هیئت روضة المهدی

تا کنون از منظرهای زیادی به بحث کربلا و ماجرای کاروان ابی عبدالله الحسین(ع) نگاه شده است ، برای نگاه کردن به یک مقوله وبهره بردن از آن بستگی به دیدی که انسان از آن مقوله دارد. مثلا صحنه تصادق دو اتومبیل  که حالا به شما یک دوربین عکاسی میدهند و میگویند از این اتومبیل عکس برداری کنید. شما از قسمت عقب خودرو و بالا و پایین و از دو سمت و جلو عکس میگیرید و این تصاویر را در کنارهم میگذارید ، حالا اگر شما این تصاویر را به شخصی نشان دهید ممکن است تنها تصویری که از عقب گرفته اید و آن تصویر قسمت سالم اتومبیل است به او نشان دهید ، میگوید خوب اینکه سالم است و تصادف نکرده است بستگی به این دارد که شما از چه منظری به این عکسها نگاه کنید و حالا یک مثال دیگر::: موضوعات مرتبط: ویژه محرم و صفر، مقالات
:: ادامه مطلب
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
هیئت روضة المهدی(عج)

هیئت روضة المهدی(عج)

 

 

 

 

با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن حادثه غمبار عاشورا و البته افتخار عرشیان و فرشیان که به پبام بزرگی برای مسلمین دارد و در آنجا که امام حسین(ع) میفرمایند:<< زندگی در کنار ظالمان جز ننگ و مرگ در راه خدا و کارزار با ظالمان سعادت است>> ما میفهمیم که باید هر چه زودتر صهیونیست های کثیف را از بلاد مسلمین بیرون برانیم و قدس را به آغوش مسلمین بازگردانیم به هر حال اینها پیام هایی از عاشورا است حال برای بزرگداشت این حادثه غمبار امّا افتخار آفرین هیئت روضة المهدی شما را به عزاداری شهدای کربلا که در عین مظلومیت کامل تمام چیزهایشان را فدای اسلام کردند و نیز طفل ۶ ماهه ای را تقدیم بارگاه حق تعالی کردند دعوت مینماید.

وعده ما هر شب ساعت ۷ تا ۹

انتهای بزرگراه جلال آل احمد ، فلکه دوّم صادقیه ، کوچه امیرکبیر ، دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ

از سه شنبه شب ۲۵/۹/۹۰ تا ۱۰ روز دیگر

منتظر شما عزاداران مظلوم ترین انسان های تاریخ هستیم

وَ لَعَنَ اللهُ عَلی الصَهیونیست وَ هولوکاست  وَ اَبیهُ کَلبٍ:: موضوعات مرتبط: ویژه محرم و صفر
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
ایرانی ها برای کشتن مسلمان پول میدهند

هر که بگیرد اینها را ، دیگر نباشد در قوای امام زمانما

 

 

میدانم که قبل از امروز ازین کالاها استفاده میکردید امّا شما نمیدانستید که این کالاها به صهیونیست کمک میکند حال ما برای شما این لیست را آورده ایم تا شاید در ذهنتان مصوّر و قابل درک باشد در ضمن یادتان باشد این کالاها حتی اگر در ایران باشد به دلیل صهیونیستی بودن و اینکه واسطه های ایران بسیار زیرکند و نهادهای مربوطه به جز موتورولا نتوانسته مدرکی برای ممنوعیتشان بدست آورد که ان شا الله به یاری شهید این ماه این مدارک بدست بیاید حالا شما بعد از این آگاهی دیگر نباید ازین کالا ها استفاده کنید زیرا حرام است بگذارید با یک حدیث از حضرت محمّد خاتم الانبیاء بیاورم تا موضوع برایتان روشن تر شود:

قال رسول الله : هر کس صدای برادر مسلمانش را بشنود و به کمک او نشتابد قطعا او از امت من نیست و دیگر مسلمان محسوب نمیشود.

این حدیث یعنی تازه ما غیر از این که باید دشمن را تحریم کنیم و با تمام اختیاراتمان به غزه کمک کنیم تازه نباید جوری شویم تا مایه فراهم آمدن سرمایه برای نابودی برادر مسلمانمان فراهم کنید این یعنی مصرف این کالاها حرام است. 

بگذارید اسنادی دال بر یکی ازین شرکتها که در ایران فعالیت میکند اما به صورت مخفی به اسراییل کمک میکند برایتان بیاورم:

مثلا فروشگاه هایپر استار در غرب تهران ، به ظاهر برای یک سرمایه دار عرب است امّا طبق اسناد کشف شده که هنوز به مرحله اجرا در نیامده است این سرمایه دار عرب تنها واسطه یک فرانسوی صهیونیست که فروشگاه های جهانی کارفور را دارد میباشد و تنها سرمایه دار عرب واسطه است و سرمایه از صهیونیست فرانسوی برای ارسال شده تا در ایران این فروشگاه را راه اندازی کند حالا این سرمایه دار فرانسوی این پول ها را هم برای خود خرج میکند هم برای سلاح اسراییل آن سلاح هم میشود  وسیله کشتار برادر فلسطینیمان.

طبق اسناد بدست امده این فروشگاه در تهران روزانه یک میلیارد تومان درآمد و ۶۰۰ میلیون تومان سود دارد
و این ۶۰۰ میلیون تومان هر روز در هر سال میشود  دویست و نوزده میلیارد در سال که ببینید با این چقدر سلاح برای کشتار فلسطینیان میشود خرید تمام این شرکتهای صهیونیستی در ایران به طور مخفیانه و با واسطه به اسراییل کمک میکنند زیرا برای پول دراوردن موظف به این کارند.

حالا این پولیست که ما میدهیم به این تبدیل میشود

هر کسی که خود را مسئول میداند و میخواهد انتقام خون مظلومین را از رژیم غاصب صهیونیستی بگیرد میتواند با مراجعه به این لینک بفهمد که چگونه میتواند انتقام خون مسلمین را از جانیان بگیرید

http://www.rozatalmahdi.ir/post-119.aspx:: موضوعات مرتبط: فلسطین
:: ادامه مطلب
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
سال مرگ شیطان

سال مرگ شیطان

آبلیسک امریکا

درود خدا بر جوانان ایران زمین که بار دیگر شاهکار آفریدند . امروز مهم ترین نماد شیطان برای دومین بار و اینبار به صورت گسترده در سرتاسر شیعه خانه امام زمان به آتش کشیده شد.

تاکنون از ده ها شهر با بنده تماس گرفته و اعلام داشته اند که این اتفاق مهم و بزرگ را رقم زده اند.

با وجود سانسورهای شدید غربی ها لیکن یورو نیوز چاره ای جز نشان داده این اتفاق بزرگ نداشت.

هر کس هر قدر که توانسته بود به میدان آمده بود ، این حقیر دست تک تک شما را می بوسم.

راستش دیدن تصاویر آبلیسک میدان امام خمینی اصفهان خودم را نیز به شگفتی واداشت.

درود بر فرزندان احمد کاظمی و حسین خرازی.

درود بر آذری های غیور و یاران مهدی ، علی و حمید باکری

و سلام بر هموطنان دلاور کرد ،گیلک، لر و فارس و بلوچ و...

اکنون باید با تمام توان به رسانه ای کردن و آپلود فیلم های گرفته شده به زبان عربی و انگلیسی در فضای اینترنتی پرداخت و دیگر عزیزان نیز حداقل با کلیک کردن بر آدرس ها ، رنکینگ آن را بالا ببرند تا در سرچ های اینترنتی صهیونیست ها شاهد به آتش کشیده شدن مقدس ترین نمادشان باشند.

عزیزان می توانند در بخش نظرات همین پست لینک عکس یا فیلم شان را به دیگر دوستان خود معرفی کنند.

بی شک تقارن این حماسه با بیداری بزرگ اسلامی و از سویی دیگر کج شدن وترک برداشتن  آبلیسک بزرگ آمریکا پالس هایی الهی برای شیاطین جن وانس است.ان شاءالله روزی با آمدن مولایمان هیمنه صهیونیزم را به آتش خواهیم کشید.

ترک خوردن آبلیسک ۱۶۹ متری امریکا:

آبلیسک امریکا

ترک خوردن آبلیسک امریکا

تهران دو روز بعد ::: موضوعات مرتبط: فراماسون ها و دجال، مقالات
:: ادامه مطلب
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
بشارت نابودی اسراییل

بشارت نابودي اسرائيل در قران:

منبع :(مقاله فراماسونري دجال اخرالزمان استاد خادم الامام (عج))

خداوند متعال در قرآن کريم بارها به توطئه هاي بني اسراييل اشاره کرده و خباثت آنان را بيان نموده است؛ همچنين در آيات متعددي خداوند متعال به تقبيح اعمال آنان پرداخته است تا مسلمانان از اشتباهات و تخلفات آنان درس بگيرند و از معصيت و نافرماني خودداري نمايند.

 

خداوند بزرگ در چندين آيه، آينده ي بني اسراييل را پيشگويي کرده و به آن ها در اين مورد، هشدار داده است تا بني اسراييل تصور نکنند که مي توانند تا ابد به زشتکاري هاي خود ادامه دهند.

 :: ادامه مطلب
نویسنده : سربازان بقیة الله (عج)
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
انتظار و صهیونیسم

انتظار و صهیونیست

در عصر ما که یهودیان صهیونیست خود بر پای خاسته و با اشغال فلسطین درصدد برآمده اند حقارت همیشگی قوم یهود را برافکنند - چیزی از تب و تاب انتظار موعود کاسته نشده است و یهودیان در انتظار مسیحا لحظه شماری می کنند. حدود صد سال پیش متفکران یهود گفتند قوم ما این همه سال در انتظار مسیحا خواری ها را بر خود هموار کرد - ولی از وی خبری نیامد. دیگر انتظارمان به سر آمد و کاسه صبرمان لبریز شد. جا دارد که خود برای پایان دادن به وضع موجود برخیزیم. آنان مکتب صهیونیسم را تاسیس کردند و گفتند باید خودمان فلسطین را بگیریم. عموم یهودیان می گفتند این کار درست نیست - زیرا طبق باورهای دینی - تنها مسیحا می تواند به چنین کاری اقدام کند. صهیونیست ها گفتند ما برای قیام مسیحا پایگاهی در فلسطین درست می کنیم. قانع نمودن قومی که قرن ها در خیالات واهی به سر برده بود - کاری مشکل بود. اما آنا با صبر و حوصله فراوان - برای این کار تبلیغ کردند و مهاجرانی را به فلسطین بردند و پنجاه سال پیش دولت غاصب اسرائیل را در اراضی اشغالی بنیاد نهادند. البته هنوز هم اقلیتی ناچیز از یهودیان بر اثر دلبستگی شدید به امیدهای قدیم - تشکیل دولت صهیونیستی را مخالف آرمان مسیحایی می دانند و پیوسته با آن مخالفت کرده - می گویند باید به سنت انتظار ادامه داد. سرانجام - سواد اعظم یهودیت صهیونیسم را از جان و دل پذیرفتند و آن را رهگشای عصر مسیحا دانستند. از این رو - صهیونیست های غاصب فلسطین - علاوه بر دعاهای مسیحایی مرسوم - در پایان مراسم سالگرد بنیان گذاری رژیم غاصب ( پنجم ماه ایار عبری ) پس از دمیدن در شیپور عبادت - این گونه عبادت می کنند : " اراده خداوند ما چنین باد که به لطف او شاهد سپیده دم آزادی باشیم و نفخ صور مسیحا - گوش ما را نوازش دهد.

* منبع: نشریه موعود ، شماره 11 *:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
نویسنده : محمّد
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
انتظار در مسیحیت

انتظار در مسیحیّت

حضرت عیسی (ع) از میان مردم رفت. گروهی از یاران وی گفتند : درست است که او درگذشت و به خاک سپرده شد - ولی در روز سوم از قبر خود برخاسته و به آسمان رفته است و دوباره برای پادشاهی بر روی زمین برخواهد گشت. همچنین گفتند : حضرت عیسی (ع) برای این کشته شد که فدای گناهان مردم شود و مدعی شدند که پیامبران پیشین درد و رنج و تصلیب وی را پیشگویی کرده بودند. از نظر مسیحیان - حضرت عیسی (ع) شهید نشد - بلکه قربانی گناهان مردم گردید. تا جایی که تاریخ نشان می دهد - این باور زیر بنای مسیحیت بوده است و مسیحیان در تبلیغات خود این مسئله را بسیار مطرح می کنند. پس از صعود حضرت عیسی (ع) مسیحیان یقین داشتند که او به زودی می آید - زیرا از حضرت عیسی (ع) نقل می شد که درباره خود گفته است : پسر انسان خواهد آمد در جلال پدر خویش به اتفاق ملائکه خود - و در آن وقت هر کس را موافق اعمالش جزا خواهد داد.

شوق ظهور عیسی (ع) : مردم بر اثر علاقه شدید به بازگشت حضرت عیسی (ع) دچار توهمات شدند و تاریخ هایی را برای این رویداد پیشگویی کردند. این پیشگویی ها - مانند پیشگویی های مشابه آن در ادیان دیگر - غلط از آب در آمد و در نتیجه - رهبران دینی مردم را از این کار بر حذر داشتند. فرقه های منتظر ظهور متعددی پدید آمد که پایه آن ها را بر این توهمات گذاشته بودند. مثلآ فردی به نام ویلیام میلر اعلام کرد حضرت عیسی (ع) در سال 1843م تا 1844م باز خواهد گشت. پیشگویی وی تحقق نیافت و خود او متعهد شد که دیگر پیشگویی نکند. فرقه ادونیست های روز هفتم که بر اثر پیشگویی های این شخص پدید آمد - تا عصر ما باقی است. گروهی از آناباپتیست ها در قرن شانزدهم - برای آماده کردن زمینه سلطنت هزار ساله حضرت عیسی (ع) برخاستند و برخی از شهرها را برای مدتی در اختیار گرفتند - ولی شورش آنان بی رحمانه سرکوب شد. ایروینگیان برای سرعت بخشیدن به ظهور آن حضرت - دوازده حواری تعیین کردند - ولی از این ابتکار طرفی نبستند. گروهی از آنان به نام نوایروینگیان برای آن حواریون جانشینانی تعیین کردند و به این حرکت ادامه دادند. گواهان یهوه برای پذیرایی از حضرت عیسی (ع) و انبیای پیشین در آمریکا آپارتمان تهیه کردند. مورمون ها - کریستادلفین ها و برخی از فرقه های عجیب و غریب دیگر مسیحیت - برای شتاب دادن به ظهور حضرت عیسی (ع) به کارهایی از این قبیل دست زدند.

* منبع: نشریه موعود ، شماره 11 ، ص 18 *:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
نویسنده : محمّد
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
استکبار جهانی و مهدی باوری

استکبار جهانی و مهدی باوری

 

نظام سلطه جهانی و جبهه استکباربرای استمرار بخشیدن به نفوذ و تسلط و حفظ منافع نامشروع خود - با دقت فراوان - امکانات و نقاط قوت جهان اسلام را زیر نظر دارد تا آن ها را به دقت شناسایی کرده و نابود سازد. یکی از این نقاط قوت - اندیشه رهایی بخش "مهدی باوری" است که در خط مشی مبارزاتی امت مسلمان از جایگاه استراتژیکی برخوردار است. از این رو استکبار جهانی- سناریوهای متعددی را جهت تضعیف و نابودی این اندیشه مقدس طراحی کرده و متناوبآ به اجرا گذارده است که به برخی از آن ها اشاره می کنیم ::: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمّد
تاریخ : چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰
راز آرماگدون

آرماگدون چیست؟

 

کلمه (Armageddon) واژه ای است اصلآ یونانی که بنا به تعریف واژه نامه های آمریکایی همچون فرهنگ وبستر به معنی نبرد نهایی حق و باطل در آخرالزمان است. همچنین این واژه نام شهری است در منطقه عمومی شام که بنا به آن چه در باب شانزدهم مکاشفات یوحنا - در عهد جدید آمده است - جنگی عظیم در آن جا رخ می دهد و مرحله حاضر از زندگی بشر در آن زمان پایان می یابد. به عبارتی نبر مذکور - مقدمه تحولی بزرگ است که سرنوشت نهایی آدم بر روی کره زمین به آن بستگی دارد.:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
:: ادامه مطلب
نویسنده : محمّد
تاریخ : سه شنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۰
پیشگویی ولادت حضرت مهدی(عج)

پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) نسبت به ولادت حضرت مهدی (عج) پیشگویی کرده بودند. عبدالرحمن بن سمره می گوید : به پیامبر اکرم (ص) عرض کردم : ای رسول خدا! مرا به طریق نجات هدایت کن. فرمود : "هنگامی که اختلاف خواسته ها و تفرقه آرا پیش آید - بر تو باد رجوع به علی بن ابی طالب که او امام امت من و خلیفه من بر آنان بعد از من است...از اوست دو امام امت من...و نه فرزند حسین - که نهم آنان - قائم امت من است که زمین را از عدل و داد پر می کند - پس از آن که از ظلم و جور پر شده باشد". (1)

جابر بن عبدالله انصاری در روایتی از صحیفه ای خبر داده است که در دست حضرت فاطمه (س) مشاهده نموده و در آن نام های دوازده امام (ع) همراه نام مادرانشان یادآور شده و آخرین نام - قائم آل محمد (ص) بوده است. (2)

امام حسین (ع) فرمود : "قائم این امت - نهمین فرزند از اولاد من است - و او است صاحب غیبت - و کسی که میراثش در حالی که زنده است - تقسیم می شود". (3) و اما روایاتی که در مورد حضرت مهدی (عج) - غیبت - ظهور - علامات ظهور و حوادث پس از ظهور - از طریق دو امام باقر و صادق (ع) نقل شده است به مراتب - بیشتر از روایات رسیده از سایر معصومین (ع) است. ویژگی این روایات آن است که علاوه بر بیان اصل مسآله - به بیان بعضی از خصوصیات نیز پرداخته اند. جابر جعفی از امام باقر (ع) نقل نموده که فرمود : "زمانی بر مردم خواهد آمد که در آن زمان امامشان غایب خواهد شد. پس خوشا به حال کسانی که ثابت بر امر ما باشند". (4)

(1) : کمال الدین ، ج 1 ، ص 257

(2) : غیبت طوسی ، ص 92 _ کمال الدین ، ج 1 ، ص 305

(3) : کمال الدین ، ج 1 ، ص 315

(4) : کمال الدین ، ج 1 ، ص 330:: موضوعات مرتبط: انتظار و مهدویت
نویسنده : محمّد
تاریخ : سه شنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۰